Budki akustyczne

Dostarczamy komfort akustyczny wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

Jakość

Podczas realizacji naszych projektów wybieramy tylko najlepsze materiały i korzystamy z wieloletniego doświadczenia praktyków. Dzięki temu masz pewność, że kabina akustyczna będzie niezawodna.

Wygoda

Zależy nam na Twoim pełnym zadowoleniu. Wiemy, że poczucie komfortu przekłada się na efektywność w pracy. Nasze budki akustyczne zapewniają odpowiednie warunki zarówno Twoim pracownikom, jak i klientom, zapewniając właściwy poziom poufności prowadzonych w nich rozmów.

Indywidualizm

Decydując się na współpracę z nami, nie musisz rezygnować ze swoich planów i oczekiwań. Porozmawiajmy o nich, a na pewno wspólnie zaprojektujemy najlepsze rozwiązania akustyczne dla Twojej firmy.

Niezastąpiona w każdym biurze

W każdej przestrzeni biurowej potrzebne jest miejsce, gdzie pracownicy mogą odbyć rozmowę telefoniczną lub przeprowadzić wideokonferencję w komfortowych warunkach.

Najlepszy wybór dla Ciebie

Budka akustyczna to najprostszy, a zarazem najskuteczniejszy sposób na ich zapewnienie, bez konieczności przeprowadzania remontu i ograniczania swobody pracowników.

Łączymy kompetencje akustyków i projektantów, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy rozwiązania z zakresu przyjaznej akustyki.

Pojęcia takie jak: dźwięk, decybele, herce, czas pogłosu, współczynnik pochłaniania dźwięku i zrozumiałość mowy – nie kryją dla nas żadnych tajemnic. Znamy się na normach obligatoryjnych i zalecanych.

Celem budek akustycznych jest stworzenie komfortowych warunków do przeprowadzania rozmów telefonicznych, bez ograniczania swobody działania pozostałym pracownikom.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów dźwiękoizolacyjnych, zyskujemy efekt odpowiedniego rozproszenia dźwięku wewnątrz kabiny i unikamy hałasu poza nią. Tym samym wszyscy – zarówno osoba korzystająca z budki akustycznej, jak i osoby przebywające w jej bezpośrednim sąsiedztwie – zyskują poczucie prywatności i mogą efektywnie realizować swoje zadania.

Szukasz skutecznego, a zarazem prostego sposobu na zapewnienie odpowiednich warunków akustycznych dla siebie i swoich pracowników?

 • 1
  Polska firma

  Jesteśmy polską firmą, która dba o jakość wykonania na każdym poziomie – od przygotowania projektu, przez wybór materiałów, aż po końcową realizację.

 • 2
  Zespół profesjonalistów

  Contrato to zespół złożony z profesjonalistów. Dbamy zarówno o komfort, jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. Wiemy, jak łączyć funkcjonalność i design.

 • 3
  Nietypowe realizacje

  Jesteśmy gotowi na realizację nietypowych zadań, dlatego jeśli do tej pory nie znalazłeś wykonawcy dla projektu z zakresu akustyki – Contrato czeka na Ciebie.

Budki akustyczne

Wydzielona przestrzeń zapewniająca prywatność oraz komfort przeprowadzenia rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji bez przeszkadzania innym. Zaawansowane technologiczne rozwiązania, jak matowiejące drzwi szklane, czy pełna izolacja akustyczna pozwalają użytkownikom prowadzić poufne rozmowy bez obawy, że osoba niepowołana pozna tajemnice firmy, bądź klienta.

Budki akustyczne zamknięte

Wysoki współczynnik redukcji hałasu (-30dB)

Szeroki wybór wykończeń korpusu budki: laminat, lakier, fornir, tkanina

Wnętrze budki wyposażone w:
– oświetlenie i wentylację na czujnik ruchu
– gniazdko elektryczne + port USB
– wyściełane podparcie oraz półkę na laptop

Ozdobny, podświetlany panel zintegrowany z oświetleniem wewnętrznym

Drzwi szklane wykonywane ze szkła hartowanego (opcja: szkło matowiejące)

Wysuwane kółka zapewniające mobilność budki

Możliwość indywidualizacji poprzez naniesienie wysokiej jakości nadruku w pełnym kolorze zarówno na tkaninę, jak i elementy płytowe budki

Budki akustyczne otwarte

Wolnostojące lub zawieszane na ścianie

Wnętrze budki wyposażone w półki z wbudowanym gniazdkiem elektrycznym (opcja)

Szeroki wybór rodzajów i kolorystyki tkanin

Możliwość indywidualizacji poprzez naniesienie wysokiej jakości nadruku w pełnym kolorze