Polityka prywatności RODO

Polityka prywatności RODO

Administratorem danych jest Contrato Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 103 lok. 1, 01-355 Warszawa, KRS 0000546431.

Contrato przetwarza Pani/Pana dane dla celów związanych z prowadzeniem korespondencji mailowej. Podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody – art. 6 ust. 1 pkt a)  zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek wyłącznie ich podanie umożliwia prowadzenie korespondencji elektronicznej (dot. adresu email).

Ma Pan/Pani prawo cofnąć zgodę, co spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Contrato, z wyłączeniem tych, których przetwarzanie wynika z wymogów prawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody wymaga zgłoszenia elektronicznego na adres e-mail info@contrato.pl, bądź pisemnego na adresy wskazane w zdaniu pierwszym.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia korespondencji i czas wygaśnięcia wszelkich roszczeń przez Panią/Pana do Contrato oraz przez Contrato do Pani/Pana lub aż do cofnięcia zgody.
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Odbiorcą Pana/Pani danych są podmioty świadczące usługi hostingowe.
Dane nie są automatycznie przetwarzane i nie podlegają profilowaniu.
Dane nie są transferowane poza obszar EOG ani do organizacji międzynarodowej.