Usługi akustyczne

Dostarczamy komfort akustyczny wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

Jakość

Projekt akustyki wnętrza przygotowany przez Contrato to gwarancja wysokiej jakości wykonania. Nasi projektanci to specjaliści, którzy doskonale rozumieją wszystkie aspekty, jakie mają wpływ na efekt końcowy.

Wygoda

Naszą misją jest stworzenie idealnych warunków akustycznych dla Twojego biura, hotelu, SPA, a także innych pomieszczeń użytku publicznego. Twoje zadowolenie i komfort są dla nas najważniejsze.

Indywidualizm

Wiemy, że adaptacja akustyczna pomieszczeń to kwestia indywidualnych uwarunkowań danej przestrzeni. Każdy projekt akustyki wnętrza przygotowujemy w sposób spersonalizowany i dostosowany do potrzeb Klienta.

Projekt akustyki wnętrza

Pierwszy krok do sukcesu

Dobrze przygotowany projekt to pierwszy krok do sukcesu w stworzeniu właściwych warunków akustycznych. Dlatego nigdy nie lekceważymy tego etapu prac.

Zaufaj profesjonalistom

Odpowiednia adaptacja akustyczna pomieszczeń wymaga wiedzy i doświadczenia. Nasi projektanci to fachowcy, a nie tylko teoretycy – możesz im zaufać.

Usługi akustyki wnętrz

Wykonywanie profesjonalnych projektów akustyki wnętrz – dobór i rozmieszczenie materiałów dźwiękochłonnych tak, aby spełniały one wymagania dotyczące warunków pogłosowych i zrozumiałości mowy zawartych w normie PN-B-02151-4:2015-06;

Pomiary czasu pogłosu w pomieszczeniach biurowych typu „open space” wg normy PN EN ISO 3382-3:2012;

Pomiary czasu pogłosu w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej wraz z odniesieniem do normy PN-B-02151-4:2015-06;

Pomiary i porady akustyczne niezbędne do uzyskania certyfikatów BREEAM i LEED

Pomiary czasu pogłosu w pomieszczeniach o akustyce kwalifikowanej wg normy PN EN ISO 3382-1:2009

Pomiary czasu pogłosu w pomieszczeniach zwykłych wg normy PN EN ISO 3382-2:2010

Wykonywanie opracowań operatów i ekspertyz akustycznych.

Znamy się na dźwiękach, decybelach i herzach

W Contrato łączymy kompetencje projektantów i akustyków. Dzięki nim z powodzeniem realizujemy wszelkie zadania z zakresu przyjaznej akustyki. Pojęcia takie jak: dźwięk, decybele, herce, czas pogłosu, zrozumiałość mowy, współczynnik pochłaniania dźwięku to dla nas nie tylko teoria. Stosujemy normy obligatoryjne i zalecane.

Naszym priorytetem jest dopasowana adaptacja akustyczna pomieszczeń biurowych, użytkowych i sklepowych.

Dlatego każdy projekt akustyki wnętrza traktujemy w sposób indywidualny. Przed jego wykonaniem przeprowadzamy badania akustyczne wnętrza, rozmawiamy z Klientem na temat jego potrzeb i oczekiwań, sprawdzamy warunki techniczne. To pozwala nam na przygotowanie najlepszego projektu, w którym uwzględniamy zarówno zakres prac, jak i rodzaje materiałów, które mają zostać wykorzystane do jego realizacji.

Contrato świadczy różnorodne usługi akustyczne, a celem naszych działań jest zapewnienie komfortu wszystkim Klientom.

Z doświadczenia wiemy, jak właściwe wyciszenie i stworzenie przestrzeni wolnej od hałasu, pogłosu i szumu wpływa na jakość pracy. Zapewnienie ciszy podnosi wydajność i wpływa korzystnie na motywację pracowników. Powierz kwestie związane z akustyką profesjonalistom w tej dziedzinie i przekonaj się, że dokonałeś jednej z najlepszych inwestycji. Twoi pracownicy szybko to docenią.

 • 1
  Polska firma

  Jesteśmy polską firmą, która dba o jakość wykonania na każdym poziomie – od przygotowania projektu, przez wybór materiałów, aż po końcową realizację.

 • 2
  Zespół profesjonalistów

  Contrato to zespół złożony z profesjonalistów. Dbamy zarówno o komfort, jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. Wiemy, jak łączyć funkcjonalność i design.

 • 3
  Nietypowe realizacje

  Jesteśmy gotowi na realizację nietypowych zadań, dlatego jeśli do tej pory nie znalazłeś wykonawcy dla projektu z zakresu akustyki – Contrato czeka na Ciebie.

Nasze realizacje

Zobacz, jak wyglądają nasze realizacje z zakresu usług akustycznych

Szukasz skutecznego, a zarazem prostego sposobu na zapewnienie odpowiednich warunków akustycznych dla siebie i swoich pracowników?