Wygłuszanie pomieszczeń

Dostarczamy komfort akustyczny wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

Jakość

Realizując zadanie wyciszenia pomieszczeń korzystamy z najwyższej jakości materiałów dźwiękochłonnych, spełniających obowiązujące normy. Stawiamy na skuteczność i trwałość, co zapewnia pełną satysfakcję.

Wygoda

Właściwa akustyka w pomieszczeniu ma decydujący wpływ na komfort podczas ich użytkowania. Powierzając nam przygotowanie wygłuszenia, zyskujesz odpowiednie warunki dla siebie i Twoich pracowników.

Wyciszenie pomieszczeń

Gwarancja komfortu

Zasługujesz, aby każda przestrzeń, z której korzystasz, nie obciążała Twojego słuchu zbędnymi szumami, pogłosem czy hałasem. W Contrato wiemy, jak o to zadbać.

Powiedz „nie” dla hałasu

Profesjonalne wygłuszanie pomieszczeń, zarówno biurowych, jak i użytku publicznego, to nasza specjalność. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się doskonałą akustyką.

Znamy się na dźwiękach, decybelach i herzach

Łączymy wiedzę i doświadczenie akustyków i projektantów. To nasz sprawdzony sposób na sukces w rozwiązywaniu wszelkich problemów z zakresu akustyki. Dźwięk, decybele, herce, współczynnik pochłaniania dźwięku, czas pogłosu – to zagadnienia, które nie kryją przed nami żadnych tajemnic. W naszych realizacjach spełniamy normy obligatoryjne i zalecane.

Odpowiednio przygotowane wyciszenie pomieszczeń to gwarancja komfortowych warunków pracy i wypoczynku.

Contrato to firma, która zajmuje się ich realizacją na każdym etapie: począwszy od przygotowania indywidualnego projektu, przez dobór odpowiednich materiałów dźwiękochłonnych najwyższej jakości, aż po profesjonalne wykonanie. Powierz wykonanie wygłuszenia pomieszczeń naszej firmie i zyskaj pewność, że w Twoim biurze nikt nie będzie skarżył się na hałas, pogłos czy irytujące szumy.

Jeśli dbasz o każdy aspekt codziennego życia, wyeliminuj zbędny hałas ze swojej przestrzeni.

Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak właściwe warunki akustyczne wpływają na poziom motywacji i wydajność podczas pracy. Jest to również czynnik coraz częściej brany pod uwagę w wyborze miejsca pracy. Chcesz zmniejszyć wskaźnik rotacji wśród pracowników, zatrzymać najbardziej obiecujących i wartościowych spośród nich? Poznaj bliżej naszą ofertę i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

 • 1
  Polska firma

  Jesteśmy polską firmą, która dba o jakość wykonania na każdym poziomie – od przygotowania projektu, przez wybór materiałów, aż po końcową realizację.

 • 2
  Zespół profesjonalistów

  Contrato to zespół złożony z profesjonalistów. Dbamy zarówno o komfort, jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. Wiemy, jak łączyć funkcjonalność i design.

 • 3
  Nietypowe realizacje

  Jesteśmy gotowi na realizację nietypowych zadań, dlatego jeśli do tej pory nie znalazłeś wykonawcy dla projektu z zakresu akustyki – Contrato czeka na Ciebie.

Nasze realizacje

Zobacz, jak wyglądają nasze dotychczasowe realizacje wyciszeń

Szukasz skutecznego, a zarazem prostego sposobu na zapewnienie odpowiednich warunków akustycznych dla siebie i swoich pracowników?